Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre strzyżenie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-140 Borowa Góra> Nasielska 9B
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
533 190 614

Dobre strzyżenie dzieci Informacja o ofercie:
Jeżeli pragniesz obciąć swoje dziecko, wybierz cieszący się popularnością zakład fryzjerski, gwarantujący najwyższy standard obsługi najmłodszych klientów. Modne fryzury dziecięce zależą od umiejętności technicznych fryzjera jak również poziomu jego cierpliwości. Zwróć uwagę, iż usługi profesjonalnego strzyżenia dziecięcego to nade wszystko umiejętność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów lub nożyczek, oraz naturalna delikatność oraz swoboda w kontakcie z dzieckiem. Strzyżenie najmłodszych za rozsądną cenę. Naprawdę warto!
Profesjonalne cięcie i formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik właściwie dostosuje jak również wymodeluje zachwycającą fryzurę nienagannie dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pozytywne wpłynie na Twoje życie, gdyż nowy kolor czy uczesanie może być inspiracją do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy modne obcięcia, stylizację, farbowanie, fryzury dopasowane do każdej okoliczności. Wykorzystujemy również najnowsze technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a odmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy pomocą. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego uczesania, gdyż znamy się na tym co robimy. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: