Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
72-200 Nowogard> Warszawska 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
782 393 997

Wyborne obcinanie małych dzieci Informacja o ofercie:
Jeśli chcesz obciąć swoje dziecko, wybierz renomowany zakład fryzjerski, gwarantujący wysoki standard obsługi najmłodszych klientów. Wybierając fryzjera, warto sprawdzić, czy ma on wprawę w strzyżeniu dzieci. Wyłącznie odpowiednio wykwalifikowany fryzjer będzie mógł zagwarantować najwyższą jakość usługi. Zauważ, że strzyżeniem dzieci zajmują się z reguły najbardziej doświadczeni fryzjerzy. W końcu zręczne posługiwanie się maszynką i nożyczkami w przypadku niecierpliwych klientów ma wyjątkowe znaczenie. Stylowe fryzury dla dzieci jedynie w najlepszym zakładzie fryzjerskim!
Fachowe cięcie oraz kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dopasuje i wymodeluje olśniewającą fryzurę po mistrzowsku dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Gdy zamierzasz zmienić fryzurę oraz odzyskac pewność siebie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym co oferujemy. Proponujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Zapewniamy również szeroki zakres stylizacji fryzur bez względu na płeć czy wiek. Tym co nas wyróżnia to profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic i chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku kosmetyków fryzjerskich. Dla nas priorytetem jest satysfakcja klienta, gdyż jest to najskuteczniejsza promocja naszego salonu. Przyjdź i przekonaj się jak jak bogate są nasze propozycje oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: