Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
41-200 Sosnowiec> Naftowa 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 263 30 46

Imponujące cięcie małych dzieci Informacja o ofercie:
Strzyżenie dzieci to rodzaj szczególnej usługi, tym samym warto stawić na obeznanych fryzjerów. W dobrym salonie fryzjerskim strzyżeniem najmłodszych zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy umieją podejść do dzieci. Zwróć uwagę, iż usługi profesjonalnego strzyżenia dziecięcego to nade wszystko umiejętność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów lub nożyczek, a dodatkowo naturalna delikatność i swoboda w kontakcie z dzieckiem. Skorzystaj z usług kompetentnych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi a także duże zdolności techniczne. Polecamy!
Profesjonalne cięcie i kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik właściwie dopasuje a także wymodeluje zachwycającą fryzurę kapitalnie dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nasi klienci szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, fachowości oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, ucząc się od najlepszych. Dokładamy starań, aby oferta, którą proponujemy w pełni ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Serdecznie zapraszamy. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Zapewnimy wysoką jakość świadczonych usług i troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: