Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Najlpesze strzyżenie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Dworek 9b
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 58 53

Najlpesze strzyżenie dzieci Informacja o ofercie:
Jeśli chcesz obciąć swojego malucha, wybierz znany zakład fryzjerski, który zapewnia wysoki standard obsługi młodych klientów. Modne fryzury dla dzieci zależą od zdolności technicznych fryzjera i poziomu jego cierpliwości. Wybierając dziecięcego fryzjera miej na uwadze, iż tylko najbardziej doświadczeni fryzjerzy umieją dopasować właściwą fryzurę do konkretnego dziecka. Poza tym profesjonalne obcinanie to nie tylko podcinanie włosów, lecz także umiejętne modelowanie fryzury. Skorzystaj z usług wprawnych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi a także duże umiejętności czysto techniczne. Polecamy!
Profesjonalne cięcie a także modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik należycie dobierze a także wymodeluje znamienitą fryzurę bezbłędnie dostosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie motywują do dalszych metamorfoz. My, ze swojej strony gwarantujemy fachowość, miłą atmosferę, która pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy modne obcięcia, modelowanie, koloryzacje, fryzury na każdą okazję. Stosujemy także sprawdzone rozwiązania, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Naszym atutem jest przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. Pracujemy na najlepszych produktach, co gawarantuje dobry efekt. Podejmiemy się każdego wyzwania, ponieważ powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: