Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
69-100 Słubice> pl. Przyjaźni 28
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
95 758 00 16

Perfekcyjne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Fundamentalne atrybuty gustownego mężczyzny to stylowy strój, zadbane buty oraz modna fryzura. Nie zapominaj, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny lub modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego efektu. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, doskonale radzi sobie także z nożyczkami i grzebieniem, a przy wyjątkowych okazjach także z brzytwą. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy chcesz nosić modną fryzurę.
Strzyżenie męskie jest mimo globalnemu wierzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się zazwyczaj szybciej acz porządnie przyrządzona fryzura nadaje dostosowany kształt głowie a więc wybitnie wpływa na globalny wizerunek twarzy i figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi oraz porządnie łączy wersję strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: