Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
73-110 Stargard Szczeciński> Wieniawskiego 26
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
796 234 345

Znakomite przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Strzyżenie męskie choć w dzisiejszych czasach nagminnie redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni fachowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Pragniesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy obcina się przeważnie szybciej aczkolwiek porządnie przygotowana fryzura nadaje pasujący kształt głowie a wobec tego niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy a także postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi jak również należycie dobiera typ strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: