Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-409 Warszawa> Wileńska 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 619 58 08

Fenomenalne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie i szykowną fryzurę. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od wprawy i indywidualnych umiejętności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a często nawet brzytwą. Na strzyżeniu męskim nie opłaca się oszczędzać, szczególnie kiedy pragniesz nosić modną fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy strzyże się zazwyczaj prędzej pomimo tego odpowiednio przygotowana fryzura nadaje dobrany kontur głowie a więc wybitnie wpływa na globalny wizerunek twarzy tudzież postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi a także trafnie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: