Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Wodzisławska 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 433 04 33

Rzetelne przycinanie dziewczynek i chłopców Informacja o ofercie:
Strzyżenie dzieci to usługa wyjątkowego rodzaju, więc powinno się stawić na obeznanych fryzjerów. Szukając rzetelnego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który zakład stawia nie tylko na cenę, ale i na jakość usługi. Zauważ, iż obcinaniem dzieci zajmują się zazwyczaj najbardziej doświadczeni fryzjerzy. W końcu umiejętne obchodzenie się z maszynką oraz nożyczkami w przypadku niecierpliwych klientów ma wyjątkowe znaczenie. Strzyżenie najmłodszych za rozsądną cenę. Naprawdę warto!
Profesjonalne cięcie oraz modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik należycie dobierze a także wymodeluje wspaniałą fryzurę znakomicie dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Dobrze wiemy, że klienci odwiedzający nasz salon szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy najlepszych. Wszystko po to, aby nasza oferta jak najlepiej zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Zapewnimy usługi na najwyższym poziomie oraz troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: