Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
51-137 Wrocław> al. Kasprowicza 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
505 033 868

Rzetelne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Stawiając na jakość, możesz liczyć na znakomitą fryzurę perfekcyjnie dobraną do twojego osobistego stylu. męskie strzyżenie chociaż obecnie bardzo często redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo publicznemu twierdzeniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się przeważnie szybciej aczkolwiek odpowiednio wymodelowana fryzura nadaje dobrany formę głowie a stąd wybitnie wpływa na całościowy wygląd twarzy oraz postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza i należycie dobiera rodzaj cięcia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: