Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
31-321 Kraków> Podkowińskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
500 095 441

Zniewalające przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna winien zadbać o modny ubiór i stylową fryzurę. Wprawne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a jak również inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli pragniesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Wprawne strzyżenie to głównie zręczność fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu szyku i dyskretnej elegancji. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której warto korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy skraca się z reguły prędzej jakkolwiek poprawnie przygotowana fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a więc niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy i postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza oraz stosownie łączy sposób cięcia do kształtu głowy oraz twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: