Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Piłsudskiego 20 / 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 627 50 07

Imponujące obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Elementarne aspekty eleganckiego mężczyzny to stylowa odzież, porządne obuwie i modna fryzura. Miej na uwadze, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny lub modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi ścinania lub układania włosów i brody, współcześnie to też mycie włosów, ich farbowanie bądź delikatne przyciemnianie siwizny. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, szczególnie gdy chcesz nosić stylową fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się najczęściej szybciej niemniej porządnie przygotowana fryzura nadaje poprawny kształt głowie a wskutek tego niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy a także figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi i właściwie dobiera odmianę cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: