Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Stroma 1
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 88 60

Doskonałe strzyżenie dzieci Informacja o ofercie:
Twoja pociecha też może posiadać modną fryzurę. Wystarczy znaleźć dobrego fryzjera. Gdy szukasz rzetelnego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który zakład stawia nie tylko na cenę, ale i na jakość usługi. Pamiętaj, że dobry fryzjer potrafi odwrócić uwagę dziecka od samego strzyżenia, a oraz spowodować, że samo strzyżenie będzie jak najszybsze, co ma szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie są w stanie usiedzieć na miejscu. Szybkie strzyżenie dziecięce za rozsądną cenę? Czego chcieć więcej!
Fachowe strzyżenie a także modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje a także wymodeluje olśniewającą fryzurę idealnie dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nasi klienci szukają nowoczesnego spojrzenia na stylizację, fachowości oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Dbamy o jakość i kondycję włosów pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, ucząc się od najlepszych. Dokładamy starań, aby oferta, którą proponujemy w pełni zaspokoiła potrzeby wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Serdecznie zapraszamy. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz kompleksowe podejście do tematyki włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: