Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
50-061 Wrocław> pl. Solny 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
607 064 710

Rzetelne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna winien zadbać o modne ubranie a także gustowną fryzurę. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Profesjonalne strzyżenie to w pierwszej kolejności wprawa fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej klasy. Fachowe strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo ogólnemu twierdzeniu wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy obcina się przeważnie prędzej niemniej poprawnie wymodelowana fryzura nadaje dostosowany formę głowie a skutkiem tego wybitnie wpływa na całkowity wygląd twarzy i postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza oraz prawidłowo dobiera sposób cięcia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: