Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Imponujące obcinanie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
10-686 Olsztyn> Boenigka 7 / C
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
660 421 533

Imponujące obcinanie dzieci Informacja o ofercie:
Gdy twoje dziecko czuje lęk przed fryzjerem, poszukaj salonu, który specjalizuje się w strzyżeniu dzieci. Modne fryzury dziecięce zależą od zdolności technicznych fryzjera i poziomu jego cierpliwości. Pamiętaj, że na usługi fryzjerskie dla dzieci to nie tylko obcinanie ich włosów za pomocą nożyczek lub maszynki, ale też umiejętność dobrania fryzury adekwatnej dla urody konkretnego dziecka. Stylowe fryzury dla dzieci jedynie w dobrym salonie fryzjerskim!
Fachowe strzyżenie i modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dobierze oraz wymodeluje zachwycającą fryzurę nienagannie przystosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Dobrze wiemy, że nasi klienci poszukują ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, ucząc się od prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby oferta, którą proponujemy w pełni ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Zapewnimy usługi na najwyższym poziomie i troskę o naturalne piękno włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: