Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
25-003 Kielce> Wspólna 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
41 344 87 05

Świetne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Fundamentalne przymioty wytwornego mężczyzny to szykowna odzież, zadbane obuwie i modna fryzura. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi strzyżenia lub modelowania włosów i brody, obecnie to także mycie włosów, ich farbowanie albo subtelne przyciemnianie siwizny. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy skraca się przeważnie prędzej jednakowoż poprawnie wymodelowana fryzura nadaje należyty kształt głowie a więc bardzo wpływa na całościowy wygląd twarzy i postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi i porządnie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: