Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Szujskiego 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 626 18 84

Zachwycające przycinanie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Jeśli potrzebujesz obciąć swojego malucha, wybierz uznany salon fryzjerski, który zapewnia wysoki standard obsługi najmłodszych klientów. Gdy szukasz rzetelnego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który zakład stawia nie tylko na cenę, ale po pierwsze na jakość usługi. Zauważ, że strzyżeniem dzieci zajmują się przeważnie najbardziej doświadczeni fryzjerzy. W końcu zręczne obchodzenie się z maszynką a także nożyczkami w przypadku mało cierpliwych klientów ma wyjątkowe znaczenie. Strzyżenie najmłodszych za rozsądną cenę. Naprawdę warto!
Fachowe strzyżenie a także modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dopasuje a także wymodeluje znamienitą fryzurę po mistrzowsku dobraną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Mamy świadomość, że nasi klienci szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, fachowości oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, ucząc się od najlepszych. Wszystko po to, aby nasza oferta w pełni ustatysfakcjonowała wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i kompleksowe podejście do tematyki włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: