Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
59-305 Rudna> Wesoła 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
76 831 59 15

Pierwszorzędne przycinanie małych dzieci Informacja o ofercie:
Jeśli chcesz ostrzyc swoje dziecko, wybierz cieszący się popularnością salon fryzjerski, gwarantujący wysoki standard obsługi małych klientów. W dobrym zakładzie fryzjerskim strzyżeniem dzieci zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy umieją podejść do dzieci. Miej na uwadze, że na strzyżenie dzieci składa się nie tylko obcinanie ich włosów przy użyciu nożyczek lub maszynki, ale także umiejętność dopasowania fryzury właściwej dla urody konkretnego dziecka. Korzystaj z usług strzyżenia dziecięcego w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim.
Fachowe strzyżenie a także modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik właściwie dostosuje a także wymodeluje idealną fryzurę olśniewająco dopasowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, ponieważ nowa fryzura może być inspiracją do dalszych zmian. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy modne obcięcia, modelowanie, koloryzacje, rozwiązania na każdą okazję. Wykorzystujemy także najnowsze technologie, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a odmienisz swój wizerunke i wróci Twoja pewność siebie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego wyzwania, ponieważ powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: