Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
02-934 Warszawa> Korczyńska 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 357 66 76

Znamienite przycinanie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Jeśli twoje dziecko odczuwa lęk przed fryzjerem, poszukaj salonu, specjalizującego się w strzyżeniu dzieci. Modne fryzury dziecięce zależą od umiejętności technicznych fryzjera jak również poziomu jego cierpliwości. Miej na uwadze, że na strzyżenie dzieci składa się nie tylko podcinanie ich włosów za pomocą nożyczek czy maszynki, ale też umiejętność dobrania fryzury właściwej dla urody konkretnego dziecka. Korzystaj z usług strzyżenia dziecięcego w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Fachowe cięcie i modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dostosuje i wymodeluje olśniewającą fryzurę bezbłędnie dostosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pomoże odmienić Twoje życia, ponieważ nowy kolor czy uczesanie motywują do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Gwarantujemy modne obcięcia, stylizację, koloryzacje, rozwiązania na każdą okazję. Wykorzystujemy również najnowsze technologie, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a zmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. Pracujemy na najlepszych produktach, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego wyzwania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: