Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
01-485 Warszawa> Radiowa 18 / 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 638 81 32

Zniewalające cięcie dziewczynek i chłopców Informacja o ofercie:
Kiedy twoje dziecko obawia się się fryzjera, poszukaj zakładu, który specjalizuje się w strzyżeniu dzieci. Gdy wybierasz fryzjera, powinno się sprawdzić, czy ma on praktykę w obcinaniu dzieci. Tylko odpowiednio wykwalifikowany fryzjer zagwarantuje najwyższą jakość usługi. Zwróć uwagę, iż usługi profesjonalnego strzyżenia dziecięcego to szczególnie umiejętność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów czy nożyczek, oraz naturalna delikatność i swoboda w kontakcie z dzieckiem. Strzyżenie najmłodszych za rozsądną cenę. Naprawdę warto!
Profesjonalne strzyżenie a także modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dobierze jak również wymodeluje zachwycającą fryzurę imponująco przystosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Mamy świadomość, że klienci odwiedzający nasz salon poszukują nowoczesnego spojrzenia na stylizację, fachowości oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Dbamy o jakość i kondycję włosów pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy najlepszych. Dokładamy starań, aby oferta, którą proponujemy w pełni ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i kompleksowe podejście do tematyki włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: