Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Imponujące cięcie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Skłodowskiej-Curie 11
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 13 04

Imponujące cięcie dzieci Informacja o ofercie:
Twoje dziecko również może posiadać modną fryzurę. Wystarczy znaleźć wprawnego fryzjera. Właściwe podejście do dziecka i zwinne strzyżenie to ważna zdolność, którą posiadają jedynie nieliczni fryzjerzy. Toteż powinno się stawiać na najlepszych. Miej na uwadze, że na usługi fryzjerskie dla dzieci to nie tylko podcinanie ich włosów przy wykorzystaniu nożyczek bądź maszynki, lecz też umiejętność dobrania fryzury adekwatnej dla urody konkretnego dziecka. Szybkie strzyżenie dziecięce za rozsądną cenę? Czego chcieć więcej!
Fachowe strzyżenie oraz formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dostosuje oraz wymodeluje idealną fryzurę po mistrzowsku przystosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Tym co nas wyróżnia to pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nasi klienci szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Dbamy o jakość i kondycję włosów pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, ucząc się od najlepszych. Dokładamy starań, aby nasza oferta jak najlepiej zaspokoiła potrzeby wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do tematyki włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: