Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
81-386 Gdynia> Kilińskiego 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
58 620 54 75

Imponujące przycinanie małych dzieci Informacja o ofercie:
Strzyżenie dziecięce to rodzaj szczególnej usługi, więc warto stawić na profesjonalnych fryzjerów. Właściwe podejście do dziecka a także szybkie strzyżenie to ogromna zdolność, którą dysponują tylko nieliczni fryzjerzy. Wobec tego warto stawiać na najlepszych. Miej na uwadze, iż na strzyżenie dzieci składa się nie tylko podcinanie ich włosów za pomocą nożyczek bądź maszynki, lecz również umiejętność dopasowania fryzury odpowiedniej dla urody konkretnego dziecka. Skorzystaj z usług profesjonalnych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi oraz duże zdolności techniczne. Polecamy!
Fachowe strzyżenie i kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dostosuje jak również wymodeluje zachwycającą fryzurę nienagannie dobraną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a profesjonalni fryzjerzy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Gdy zamierzasz zmienić fryzurę i odzyskac pewność siebie, zapraszmy goraco do zaznajomienia się z tym co oferujemy. Proponujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Ponadto oferujemy szeroki zakres stylizacji fryzur dla osób w każdym wieku i każdej płci. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Słuchamy tego co mówią nasi klienci, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic i chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku kosmetyków fryzjerskich. Dla nas priorytetem jest satysfakcja klienta, gdyż jest on najlepszą reklamą każdej firmy. Przyjdź i przekonaj się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: