Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
41-209 Sosnowiec> Kiepury 49 / 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
515 520 420

Dobre obcinanie małych dzieci Informacja o ofercie:
Jeśli potrzebujesz ostrzyc swojego malucha, wybierz prestiżowy zakład fryzjerski, zapewniający wysoki standard obsługi najmłodszych klientów. Właściwe postawa do dziecka a także sprawne strzyżenie to wielka zdolność, którą posiadają jedynie nieliczni fryzjerzy. Wobec tego powinno się stawiać na najlepszych. Miej na uwadze, że na strzyżenie dzieci składa się nie tylko obcinanie ich włosów za pomocą nożyczek bądź maszynki, lecz także umiejętność dobrania fryzury adekwatnej dla urody konkretnego dziecka. Modne fryzury dla dzieci jedynie w dobrym zakładzie fryzjerskim!
Fachowe cięcie i formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik należycie dopasuje i wymodeluje znakomitą fryzurę nienagannie dopasowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pozytywne wpłynie na Twoje życie, gdyż nowy kolor czy uczesanie motywują do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, sympatyczny klimat, który pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy perfekcyjne strzyżenia, stylizację, farbowanie, fryzury dopasowane do każdej okoliczności. Stosujemy także sprawdzone rozwiązania, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a odmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy pomocą. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Podejmiemy się każdego uczesania, gdyż znamy się na tym co robimy. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: