Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-250 Lublin> Daszyńskiego 3
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 444 28 01

Perfekcyjne cięcie małych dzieci Informacja o ofercie:
Twoja pociecha także może mieć modną fryzurę. Wystarczy odszukać dobrego fryzjera. Właściwe nastawienie do dziecka a także zwinne strzyżenie to ważna umiejętność, którą posiadają tylko nieliczni fryzjerzy. Zatem warto stawiać na najlepszych. Wiedz, że dobry fryzjer potrafi odwrócić uwagę dziecka od samego strzyżenia, a oraz spowodować, że samo strzyżenie będzie jak najszybsze, co ma szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie umieją usiedzieć na miejscu. Skorzystaj z usług doświadczonych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi oraz duże umiejętności czysto techniczne. Zapraszamy!
Fachowe cięcie oraz modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik należycie dostosuje a także wymodeluje olśniewającą fryzurę doskonale dopasowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a profesjonalni fryzjerzy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Jeśli chcesz zmienić fryzurę i poczuć się pięknie i wyjątkowo, zapraszmy goraco do zaznajomienia się z ofertą naszego salonu. Gwarantujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Zapewniamy również szeroki zakres stylizacji fryzur dla osób w każdym wieku i każdej płci. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko dlatego też chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie korzytsając z wysokiej klasy kosmetyków fryzjerskich. Dla nas celem jest satysfakcja naszego gościa, gdyż jest to najskuteczniejsza promocja każdej firmy. Warto samemu przekonać się jak jak bogate są nasze propozycje oraz jak bardzo możesz odmienić swoje życie, zyskując nowy wygląd.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: