Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
519 101 946

Znakomite obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, zgrabnie obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Jeśli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, doskonale radzi sobie również z nożyczkami i grzebieniem, a przy specjalnych okazjach także z brzytwą. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki rodzaj usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew ogólnemu mniemaniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się zwykle prędzej pomimo tego odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje dostosowany kontur głowie a więc niezmiernie wpływa na całkowity wizerunek twarzy i postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi jak również należycie dobiera wariant strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: