Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
96-200 Rawa Mazowiecka> Wyzwolenia 1d
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
606 485 829

Znakomite obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od wprawy oraz osobistych zręczności fryzjera, który umie manewrować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a nierzadko nawet brzytwą. Na strzyżeniu męskim nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy chcesz posiadać stylową fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Choć krótkie włosy strzyże się zazwyczaj szybciej ale należycie wymodelowana fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a skutkiem tego bardzo wpływa na generalny wygląd twarzy a także sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza oraz akuratnie łączy wariant strzyżenia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: