Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Rogoyskiego 28
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
728 204 728

Wyróżniające cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Podstawowe przymioty eleganckiego mężczyzny to stylowy strój, zadbane obuwie i modna fryzura. Miej na uwadze, iż strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny czy modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi obcinania bądź modelowania włosów i brody, w dzisiejszych czasach to też mycie włosów, ich farbowanie lub delikatne przyciemnianie siwizny. Chcesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew generalnemu twierdzeniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy strzyże się najczęściej szybciej lecz odpowiednio wymodelowana fryzura nadaje odpowiedni formę głowie a wskutek tego bardzo wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza i poprawnie dobiera rodzaj strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: