Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
26-600 Radom> 11 Listopada 16
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:

Kapitalne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Podstawowe aspekty wytwornego mężczyzny to szykowna odzież, porządne obuwie i modna fryzura. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia czy modelowania włosów oraz brody, dziś to też mycie włosów, ich farbowanie albo delikatne przyciemnianie siwizny. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy skraca się z reguły prędzej jednakże odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje właściwy kontur głowie a toteż niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy a także figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza a także odpowiednio dobiera wariant strzyżenia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: