Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Doskonałe obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
11-700 Mrągowo> Królewiecka 21/14
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
89 741 75 85

Doskonałe obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. męskie strzyżenie chociaż w dzisiejszych czasach nagminnie redukowane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Chcesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest pomimo powszechnemu mniemaniu wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się na ogół szybciej aczkolwiek prawidłowo wymodelowana fryzura nadaje odpowiedni kontur głowie a dlatego niezmiernie wpływa na ogólny wizerunek twarzy a także figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz odpowiednio łączy model strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: