Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-300 Bielsko-Biała> Dygasińskiego 25
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
33 814 01 96

Wyróżniające strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Wprawne strzyżenie to głównie uzdolnienie fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie przydawała mu szyku i dyskretnej elegancji. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, szczególnie kiedy chcesz nosić stylową fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Choć krótkie włosy obcina się najczęściej szybciej niemniej jednak prawidłowo przyrządzona fryzura nadaje dopasowany kontur głowie a skutkiem tego niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi i należycie łączy typ strzyżenia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: