Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-562 Lublin> Szczytowa 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 527 71 50

Wyróżniające cięcie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Stawiając na jakość, możesz liczyć na świetną fryzurę bezbłędnie dobraną do twojego osobistego stylu. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od wprawy i indywidualnych zdolności fryzjera, który potrafi operować nie tylko maszynką, lecz też nożyczkami, a nierzadko nawet brzytwą. Pragniesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się przeważnie szybciej niemniej dobrze wymodelowana fryzura nadaje dobrany formę głowie a dlatego wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy i postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi jak również właściwie dobiera wersję strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: