Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-300 Nowy Sącz> Dmowskiego 26
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
18 547 23 73

Perfekcyjne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna winien zadbać o modne ubranie oraz gustowną fryzurę. Miej na uwadze, iż strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to także nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny czy modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Strzyżenie męskie choć w dzisiejszych czasach nagminnie redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni fachowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Pragniesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się najczęściej szybciej jakkolwiek należycie wymodelowana fryzura nadaje pasujący kształt głowie a skutkiem tego wybitnie wpływa na globalny wizerunek twarzy tudzież postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza a także należycie dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: