Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Stroma 1
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 88 60

Znamienite cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Precyzyjne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. męskie strzyżenie choć współcześnie bardzo często ograniczane do podcinania włosów maszynką, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Profesjonalne strzyżenie męskie to ten rodzaj usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się zwykle szybciej jakkolwiek przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a tym samym bardzo wpływa na całkowity wygląd twarzy i figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza a także prawidłowo dobiera wariant cięcia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: