Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
25-365 Kielce> Słowackiego 1
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
41 361 63 76

Znamienite strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii ubioru, ale też modnej fryzury. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Wprawne strzyżenie to głównie uzdolnienie fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu szyku i dyskretnej elegancji. Pragniesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się zazwyczaj prędzej lecz porządnie przygotowana fryzura nadaje dobry formę głowie a toteż niezmiernie wpływa na globalny wygląd twarzy tudzież figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi a także odpowiednio dobiera typ strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: