Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
85-164 Bydgoszcz> Ujejskiego 60
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
52 307 01 70

Perfekcyjne strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Miej na uwadze, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny czy modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Strzyżenie męskie choć obecnie nierzadko ograniczane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Profesjonalne strzyżenie męskie to ten rodzaj usługi, z której warto korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy obcina się przeważnie szybciej acz należycie przygotowana fryzura nadaje właściwy kontur głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na ogólny wizerunek twarzy a także sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi oraz odpowiednio łączy typ cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: