Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-250 Pawłowice> Szkolna 1B
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
608 464 725

Wyśmienite obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, ale także modnej fryzury. Precyzyjne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie również z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Profesjonalne strzyżenie męskie to ten rodzaj usługi, z której warto korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się zwykle prędzej lecz należycie przyrządzona fryzura nadaje dopasowany formę głowie a tym samym niezmiernie wpływa na ogólny wizerunek twarzy a także figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza i prawidłowo dobiera sposób cięcia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: