Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Imponujące cięcie kobiet

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Dworek 9b
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 58 53

Imponujące cięcie kobiet Informacja o ofercie:
Marzysz o nowym kolorze włosów a także wspaniałej fryzurze? Najwyższa jakość usług fryzjerskich, zwłaszcza w przypadku strzyżenia pań, to fundament zadowolenia z przyszłej fryzury. W zasadzie w każdym porządnym salonie fryzjerskim strzyżenie kobiet nie zaprzestaje na samym obcięciu włosów. Usługa zwykle obejmuje także takie kwestie jak farbowanie, prostowanie, pielęgnacja i stylizacja włosów. Gdy wybierzesz wprawnego fryzjera, bez wątpienia nie pożałujesz pieniędzy wydanych na nową fryzurę.
Fachowe cięcie i formowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik właściwie dopasuje i wymodeluje olśniewającą fryzurę kapitalnie przystosowaną dla Twojego kształtu twarzy oraz głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Wyróżnia nas kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Mamy świadomość, że nasi klienci szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, ucząc się od prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby nasza oferta w pełni zaspokoiła potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz troskę o naturalne piękno włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: