Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-023 Lublin> Chopina 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 534 74 75

Znamienite cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej fizjonomii. Strzyżenie męskie chociaż obecnie nierzadko redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, zatem korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy obcina się na ogół szybciej jednakże porządnie wymodelowana fryzura nadaje właściwy kontur głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na globalny wygląd twarzy i postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi i należycie łączy sposób cięcia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: