Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-082 Lublin> Świętoduska 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
508 099 738

Wspaniałe przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Miej na uwadze, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny bądź modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego efektu. męskie strzyżenie choć współcześnie nader często ograniczane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy przycina się zazwyczaj prędzej acz należycie przyrządzona fryzura nadaje dobry kształt głowie a wobec tego bardzo wpływa na generalny wizerunek twarzy i figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi oraz odpowiednio dobiera formę strzyżenia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: