Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Stroma 1
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 88 60

Zachwycające cięcie kobiecych fryzur Informacja o ofercie:
Strzyżenie damskie to prawdziwa sztuka. Jeżeli pragniesz posiadać piękna fryzurę, korzystaj z usług doświadczonych fryzjerów. Korzystaj z wysokiej jakości usług fryzjerskich, wybierając taki zakład, w którym pracują doświadczeni fryzjerzy specjalizujący się w strzyżeniu pań. Nie zapominaj, że zawodowe strzyżenie damskie to nie tylko umiejętne podcięcie włosów, ale też umiejętność dobrania właściwego koloru, adekwatnej pielęgnacji włosów, ich prostowania bądź podkręcania. Tylko dobór wprawnego fryzjera, zagwarantuje Ci całkowitą satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Profesjonalne strzyżenie jak również modelowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje jak również wymodeluje idealną fryzurę nienagannie przystosowaną dla Twojego kształtu twarzy a także głowy.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Tym co nas wyróżnia to pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nasi klienci poszukują ciekawych rozwiązań stylistycznych, fachowości oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami kosmetyków fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie nieustannie doszkalamy się, ucząc się od prawdziwych mistrzów. Dokładamy starań, aby nasza oferta w pełni ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: