Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
65-083 Zielona Góra> Stefana Batorego 128
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
68 322 78 20

Fenomenalne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Kluczowe atrybuty wykwintnego mężczyzny to stylowa odzież, porządne obuwie i modna fryzura. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę dobraną do twojego stylu i twojej fizjonomii. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od obeznania oraz osobistych zręczności fryzjera, który potrafi manewrować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a nierzadko nawet brzytwą. Jeśli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo powszechnemu twierdzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się przeważnie prędzej jednakże prawidłowo przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a dlatego wybitnie wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi jak również należycie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: