Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-502 Czechowice-Dziedzice> Słowackiego 21
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
600 372 922

Kapitalne strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii ubioru, lecz także atrakcyjnej fryzury. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi obcinania lub modelowania włosów i brody, dzisiaj to też mycie włosów, ich farbowanie czy delikatne przyciemnianie siwizny. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której warto korzystać.
Strzyżenie męskie jest mimo publicznemu twierdzeniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się z reguły szybciej acz dobrze przyrządzona fryzura nadaje zharmonizowany formę głowie a więc wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy a także figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi oraz należycie dobiera wersję cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: