Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre przycinanie kobiece

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
799 073 447

Dobre przycinanie kobiece Informacja o ofercie:
Umów się na strzyżenie damskie i wybierz fryzurę, o której zawsze marzyłaś. Wybór dobrego salonu fryzjerskiego to pewność zadowolenia z pięknej fryzury a także idealnie dobranego koloru włosów. Nie zapominaj, iż profesjonalne strzyżenie damskie to nie tylko umiejętne cięcie włosów, lecz także zdolność dobrania odpowiedniego koloru, stosownej pielęgnacji włosów, ich prostowania bądź podkręcania. Skorzystaj z profesjonalnego strzyżenia w dobrym zakładzie fryzjerskim, a nowa fryzura stanie się prawdziwą ozdobą twojej osoby.
Fachowe cięcie i modelowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje a także wymodeluje idealną fryzurę wspaniale dobraną dla Twojego kształtu buzi i głowy.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie może być inspiracją do innych metamorfoz. My, ze swojej strony gwarantujemy fachowość, sympatyczny klimat, który gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Zapewniamy modne strzyżenia, stylizację, farbowanie, rozwiązania dopasowane do każdej okoliczności. Stosujemy także najnowsze rozwiązania, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a zmienisz swój wygląd i wróci Twoja pewność siebie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć pomocą. Pracujemy na najlepszych produktach, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Podejmiemy się każdego uczesania, gdyż znamy się na tym co robimy. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: