Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Znamienite obcinanie kobiet

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
10-686 Olsztyn> Boenigka 7 / C
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
660 421 533

Znamienite obcinanie kobiet Informacja o ofercie:
Piękna fryzura to ogromny atut każdej kobiety. Jeżeli śnisz o takiej fryzurze, na strzyżenie wybierz się do rzetelnego zakładu fryzjerskiego. Dobór dobrego salonu fryzjerskiego to pewność zadowolenia z pięknej fryzury oraz perfekcyjnie dobranego koloru włosów. Wiedz, że wykwalifikowany fryzjer damski zadba nie tylko o stworzenie fryzury, dzięki której poczujesz się młodziej. Pomyśli on również o dopasowaniu właściwego koloru, zapewni stosowną pielęgnację oraz stylizację twym włosom, tak abyś była w pełni zadowolona z jakości usługi. Postaw na usługi przeprowadzane przez zdolnego fryzjera, dla którego stylowe damskie fryzury to codzienność.
Fachowe cięcie jak również kształtowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dobierze oraz wymodeluje znamienitą fryzurę wspaniale dopasowaną dla Twojego kształtu buzi jak również głowy.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Wyróżnia nas kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Dobrze wiemy, że nasi klienci szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Dbamy o jakość i kondycję włosów pracując na najlepszych materiałach, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Dokładamy starań, aby nasza oferta w pełni ustatysfakcjonowała wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Serdecznie zapraszamy. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: