Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-616 Lublin> Gliniana 32 / 9
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
502 382 227

Fenomenalne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie skupia się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi strzyżenia bądź układania włosów oraz brody, współcześnie to też mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Choć krótkie włosy strzyże się zazwyczaj szybciej acz odpowiednio wymodelowana fryzura nadaje poprawny kontur głowie a wobec tego niezmiernie wpływa na globalny wygląd twarzy oraz sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi jak również odpowiednio dobiera typ cięcia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: