Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre przycinanie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
31-014 Kraków> Sławkowska 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
12 430 22 13

Dobre przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii ubioru, ale również modnej fryzury. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę dobraną do twojego stylu a także twojej twarzy. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, wspaniale radzi sobie także z nożyczkami i grzebieniem, a przy specjalnych okazjach również z brzytwą. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, wobec tego korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się zwykle szybciej lecz porządnie wymodelowana fryzura nadaje dopasowany formę głowie a toteż bardzo wpływa na globalny wizerunek twarzy a także postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza a także prawidłowo dobiera rodzaj cięcia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: