Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
59-305 Rudna> Wesoła 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
76 831 59 15

Pierwszorzędne cięcie damskie Informacja o ofercie:
Umów się na strzyżenie damskie i wybierz fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Postaw na wysoką jakość usług i umów się na strzyżenie u prawdziwego specjalisty. Warto być świadomym, iż usługa ścięcia włosów to zaledwie fragment wachlarza usług fryzjera damskiego. Zazwyczaj oferta dla pań odnosi się też do sprawy koloryzacji włosów, ich modelowania lub prostowania. Wybierając profesjonalnego fryzjera, z pewnością nie pożałujesz pieniędzy wydanych na nową fryzurę.
Profesjonalne strzyżenie i formowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dobierze a także wymodeluje wspaniałą fryzurę imponująco przystosowaną dla Twojego kształtu buzi i głowy.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowa fryzura może być inspiracją do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, miłą atmosferę, która gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy perfekcyjne obcięcia, stylizację, koloryzacje, fryzury na każdą okazję. Wykorzystujemy również najnowsze technologie, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a zmienisz swój wizerunke i wróci Twoja pewność siebie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co gawarantuje dobry efekt. Podejmiemy się każdego uczesania, ponieważ powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: