Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne przycinanie damskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Skłodowskiej-Curie 11
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 13 04

Rzetelne przycinanie damskie Informacja o ofercie:
Szukasz fryzjera, który umie wyczarować perfekcyjną fryzurę na każdym typie włosów? Jeżeli zależy Ci na modnej fryzurze, miej na uwadze, iż cena usługi może być nieco wyższa. W końcu wysoka jakość zawsze kosztuje. W praktycznie każdym dobrym salonie fryzjerskim strzyżenie kobiet nie kończy się na samym obcięciu włosów. Usługa z reguły mieści również takie kwestie jak prostowanie, koloryzacja, stylizacja i pielęgnacja włosów. Stawiaj na usługi przeprowadzane przez umiejętnego fryzjera, dla którego stylowe damskie fryzury to codzienność.
Fachowe strzyżenie i modelowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik należycie dopasuje a także wymodeluje znamienitą fryzurę idealnie przystosowaną dla Twojego kształtu twarzy jak również głowy.

Wizyta w zakładzie fryzjerskim pomoże odmienić Twoje życia, ponieważ nowa fryzura może być inspiracją do dalszych metamorfoz. Nasi pracownicy zapewniają fachowość, sympatyczny klimat, który gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy modne obcięcia, stylizację, koloryzacje, fryzury na każdą okazję. Stosujemy również sprawdzone technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a odmienisz swój wygląd i odzyskasz dobre samopoczucie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego wyzwania, ponieważ powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: