Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
81-386 Gdynia> Kilińskiego 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
58 620 54 75

Cudowne obcinanie damskich fryzur Informacja o ofercie:
Szukasz fryzjera, który umie wyczarować zniewalającą fryzurę na każdym typie włosów? Korzystaj z wysokiej jakości usług fryzjerskich, wybierając ten salon, w którym zatrudnieni są doświadczeni fryzjerzy specjalizujący się w strzyżeniu pań. Wiedz, iż obeznany fryzjer damski zadba nie tylko o stworzenie fryzury, za sprawą której poczujesz się atrakcyjniej. Pomyśli on również o dopasowaniu właściwego koloru, zapewni należytą pielęgnację oraz stylizację twoim włosom, tak żebyś była całkowicie zadowolona z jakości usługi. Stawiaj na usługi wykonywane przez umiejętnego fryzjera, dla którego stylowe damskie fryzury to chleb powszedni.
Fachowe strzyżenie jak również kształtowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje i wymodeluje wspaniałą fryzurę świetnie dobraną dla Twojego kształtu twarzy oraz głowy.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Wyróżnia nas kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Dobrze wiemy, że nasi klienci poszukują nowoczesnego spojrzenia na stylizację, profesjonalizmu oraz atmosfery, która sprzyja relaksowi. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby oferta, którą proponujemy jak najlepiej ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Zapraszamy serdecznie. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz troskę o naturalne piękno włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: