Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
41-209 Sosnowiec> Kiepury 49 / 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
515 520 420

Najlpesze obcinanie kobiecych fryzur Informacja o ofercie:
Umów się na strzyżenie damskie i wybierz fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Postaw na najwyższą jakość usług i umów wizytę u prawdziwego eksperta. Warto uświadamiać sobie, iż usługa ścięcia włosów to tylko cząstka wachlarza usług fryzjera damskiego. Zazwyczaj oferta dla pań odnosi się też do sprawy farbowania włosów, ich modelowania czy prostowania. Wyłącznie dobór profesjonalnego fryzjera, zagwarantuje Ci pełną satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Profesjonalne strzyżenie jak również kształtowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dobierze a także wymodeluje wyborną fryzurę świetnie dopasowaną dla Twojego kształtu buzi a także głowy.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie motywują do dalszych zmian. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, sympatyczny klimat, który gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy perfekcyjne strzyżenia, stylizację, farbowanie, rozwiązania dopasowane do każdej okoliczności. Stosujemy również najnowsze technologie, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Naszym atutem jest przede wszystkim wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wygląd i wróci Twoja pewność siebie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć pomocą. Pracujemy na najlepszych produktach, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego uczesania, ponieważ powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: