Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
51-114 Wrocław> Obornicka 77b/1a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
507 702 047

Oszałamiające obcinanie kobiece Informacja o ofercie:
Szukasz fryzjera, który potrafi wyczarować zniewalającą fryzurę z każdego rodzaju włosów? Stawiaj na najwyższą jakość usług i umów wizytę u prawdziwego specjalisty. Wiedz, że doświadczony fryzjer damski zadba nie tylko o zrobienie fryzury, dzięki której poczujesz się atrakcyjniej. Pomyśli on też o dobraniu właściwego koloru, zapewni należytą pielęgnację jak również stylizację twoim włosom, tak żebyś była całkowicie zadowolona z jakości usługi. Jedynie dobór wprawnego fryzjera, zagwarantuje Ci pełną satysfakcję z realizacji usługi strzyżenia.
Profesjonalne cięcie a także kształtowanie kobiecej fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje oraz wymodeluje znakomitą fryzurę doskonale dopasowaną dla Twojego kształtu twarzy oraz głowy.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a profesjonalni fryzjerzy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Jeśli chcesz zmienić fryzurę oraz odzyskac pewność siebie, zapraszmy goraco do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Proponujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Zapewniamy również bogatą oferte usług bez względu na płeć czy wiek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Naszym celem jest satysfakcja klienta, ponieważ jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Warto samemu przekonać się jak jak bogate są nasze propozycje i jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: